Agility, je aktivita, která nám v podstatě vytěsnila všechny ostatní druhy výcviku. Tréninkům a závodům agility věnujeme veškerý svůj volný čas, peníze a energii. Agility je činnost, kterou Rozárka miluje nade vše a myslím, že by pro něj položila i vlastní život. Je to prostě droga, bez které už Rose ani panička nedokáží existovat.

     Naše snaha se občas nejeví, až tak marnou...
     Za náš 1. společný úspěch považuji vítězství v Agility na European Openu 2003 v Maďarsku, kdy Rose porazila mezinárodní konkurenci 160 psů.Pak se nám nějakou dobu občas dařilo, občas nedařilo a spousta dřiny se začala vracet až v roce 2005, kdy jsem s Rose v únoru splnily podmínky pro vstup do elitní třídy A3 a od listopadu 2005 v této třídě začala také startovat.


     V témže roce se nám výjimečně dařilo i na Mistrovství ČR v agility BCCCZ 2005, kde jsme obsadily celkové 2. místo. Také na Mezinárodním Mistrovství ČR v agility 2005 jsme nedopadly vůbec špatně – získaly jsme prvenství v závodě a také titul C.A.C.I.Ag, v soutěži družstev jsme byli na 3. místě, a v soutěži jednotlivců máme 3. místo z běhu agility.
     V Roce 2005 jsme se také poprvé účastnily kvalifikačních závodů pro výběr reprezentace ČR v agility. Kvalifikačním sítem, jsme prošly až do rozšířeného výběru reprezentace a reprezentovali jsme Českou Republiku na IMCA 2005 v Itálii, odkud jsme dovezly stříbro v soutěži družstev a také jsme byli po prvním kole na 2. místě v soutěži jednotlivců. Bohužel panička finálový běh Rozárce pokazila, takže jsme se v celkovém součtu propadly někam do hlubin výsledkové listiny.


     Rok 2006 patřil opět k těm úspěšnějším. Opět se nám podařilo kvalifikovat na IMCA 2006, tentokráte v Holandsku a opět jsme si odvezly stříbro z družstev a 3. místo v běhu agility. V jumpingu nám opět štěstí nepřálo a shozená laťka a dálka nás opět odsoudila do hlubin výsledkových listin. No a závěr sezóny korunoval titul Mistr ČR 2006 v  družstvech.
     Zatím největším dosaženým úspěchem bylo naše celkové 1. místo v jednotlivcích kategorie LA na IMCA 2007 ve Španělské Gironě v mezinárodní konkurenci 52 špičkových LA psů.ZPĚT
© Made by Mura Uca