Jméno:       Be with me Cheyennee
  Chovatelská stanice:       Wonderfull Dream
  Datum narození:       20.11. 2008
  Plemeno:       border collie 
  Barva:       tricolour
  Čip:       203096100111290
  Číslo zápisu:       CMKU/BOC/2880/08/10
  PRA/CEA:       DNA CEA normal, po rodičích
  DKK:       0/0, HD A
  DLK:       0/0
  MDR1:       DNA normal po rodičích
  TNS:       DNA normal
  NCL:       DNA normal
  Bonitační kód:       iimbaplnna/P1

 

 

Cheyennee  alias Chey, Cheyenka, Čejka, Cheykulíšek, Kulíšek, Kikulka, Kulítko, nebo taky Pometlo (kupodivu na všechna ta jména slyší) 


     Cheyenka je dlouho očekávaným a vymodleným potomkem naší milované Rozárky a fešného a pracovitého El Bandita from the Narrow Lane.

     Takové malé nic to bylo, do dlaně se to vešlo.... teď už se nevejde ani na klín... :-)
Jak nejlépe specifikovat Cheyenku? No... Typická borderka... Chytrá, milá, aktivní (někdy až příliš), učenlivá, mazlivá (taky občas až moc), krásná, úžasná, prostě naše :o)
Ne, vážně, Cheyenka je v mých očích borderka přesně podle mých představ, už když se narodila a já ji poprvé spatřila, věděla jsem, že je to "Ona, ta naše malá indiánská princezna Cheyennee"...
Pravda, když jsem měla vedle postele ohrádku s těmi malými "nic" z nichž se velmi rychle vyklubala typická likvidační četa :-) Tak jsem místy váhala, jestli je Chey ta pravá volba. Všichni se rozplývali nad hnědou Happynkou, která byla větší mazlík, jiní zase obdivovali Nellynku ... rady typu "vybírej si podle povahy, kašli na vzhed"... Dlouho to ve mě hlodalo, ale mé srdce stále říkalo, jedině ona, ta prvorozená je ta tvoje vysněná Rozárka II.
Přesto, že dnes už můžu s klidem říci, že Chey není věrnou kopií své matky co se vzhledu týče a chvílemi přemýšlím, jestli aspoň ta povaha... taky ne... :-) Chey je zkrátka úplně jiná, ale neměnila bych ji za nic na světě. Je prostě MOJE! :o)

     Jak již bylo uvedeno výše, Cheykulka je potomkem naší milované, úžasné a šikovné Rozárky, takže věříme, že nás nezklame a půjde ve stopách a slávou sypaných cestičkách své mámy ;-)ZPĚT
© Made by Mura Uca